Biznesa inkubators aicina uz "TechHub, Garage48, Infogram, Froont" vieslekciju

Posted: 2014-01-21
Written by: EU Network
Category: Jaunatnes iespejas

Ja tevi interesē uzņēmējdarbība vai tu vēlētos to pamēģināt, tad šo piektdien 14:00 Aspazijas bulvārī 5 tev ir iespēja iepazīties ar divu veiksmīgu Latvijas uzņēmumu pieredzi, uzzināt vairāk par TechHub un Garage48 - un tas viss vienā 1,5h garā vieslekcijā.

startup.jpg

Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes Biznesa Inkubators aicina piedalīties vieslekcijā par tēmu „Startup kultūra”, kur uzstāsies viesi no TechHub, Garage48, Inforgram un Froont. Vieslekcija notiks 24. Janvārī pulkst 14:00 LU EVF Aspazijas bulv. 5, trešajā stāvā 320. telpā. 

Šajā vieslekcijā jūs uzzināsiet par Startup vidi Latvijā, kas notiek un kā iekļauties tajā, kā izveidot savu sīkuzņēmumu jeb startupu. Uzzināsiet par Garage48, kur 48 stundās cilvēki no idejas rada prototipu un dzirdēsiet arī divus Latvijas veiksmes stāstus Infogram un Froont pieredzi par viņu ceļu uz panākumiem: Inforgram, Latvijas uzņēmumam, ir vairāk kā 2 miljoni lietotāju apkārt pasaulei (http://infogr.am/). 

FROONT arī ir veiksmīgs Latvijas uzņēmums, kas pagājušajā gadā piesaistīja riska kapitālu un turpina strauji augt. (http://froont.com/
 

Comments

There are no comments

Post a comment