Dmitrijs Avsejenkovs: Vienotība daudzveidībā*

Posted: 2014-01-07
Written by: EU Network
Category: Aktualitāte

Mūsu tā saukto "tiesibsarg" Juris Jansons ir vēlreiz apliecinājusi savu nekompetenti. Ja pirms tam viņš vadīja uzbrukumu pret mazākumam aizsardzību sakot, ka ir pienācis laiks, lai slēgt krievu skolu, bet tagad viņš nolēma izveidot viendabīgu sabiedrību kas ir pretrunā ar oficiālo politiku ES.

unityMūsu tā saukto "tiesibsarg" Juris Jansons ir vēlreiz apliecinājusi savu nekompetenti. Ja pirms tam viņš vadīja uzbrukumu pret mazākumam aizsardzību sakot, ka ir pienācis laiks, lai slēgt krievu skolu, bet tagad viņš nolēma izveidot viendabīgu sabiedrību kas ir pretrunā ar oficiālo politiku ES.

Tas viss - nav patslap, slap to virzienā krievu kopienas. Gados klātbūtni Latvijas Republika, es jau izmanto, ka īpaša cilvēku grupa, kas izceļas katru reizi politisku barības galda pavairošanas izdvest muļķības. Dombravy , Iesalnieki , Šķēle , Aboltyni, Freibergi, šadurski, Pabriki. Ir leģions. Bet tie nav ieņemti amatu "tiesībsarga" Kā tas bēdīgi cilvēks ar rugāji sejā .

Un šeit būtību ir nav valodā. Viņa iniciatīvas mērķis ir paātrināt turpmāku pārmaiņu skolotājiem krievu skolās. Ja mani skolotāji bija Marja , Svetlana , Alla Aleksandrovna, Aleksandrs Garoldovič,  Alla, Gaļina, un tā tālāk, tad manai māsai šis sastāvs bija labi atšķaidīts "skolotajami" Inetu un Madarai. Pirms pāris gadiem man radās iespaids, ka jau "Valentini Antonovni" - tikai nelieli plankumi "skolotaev somnu".

"Skolotajam" ir sliktāks izpratni par krievu kultūru, krievu tradīcijām . Viņš šķīries no vēsturiskajām un kultūras saknēm Latvijas krievu valodā. "Peresvet" viņam - nekas vairāk kā smieklīgi vārdu, bet no tā, ko mirs , kurš nāk pie mums - vissnoslēpums. Bet viņš ir pārliecināts, ka zina, kā pareizi interpretēt notikumus četrdesmitajā gadā, un zinu, ka 9.maijā bija Padomju okupācija.

Nē, mēs varam kā vienmēr, noslaucīt un teikt, — labi, tas nekas nenozīmē, puika, "maļoh pogorjačiljsa". Tad es iesaku marts 16 , dodieties uz Brīvības pieminekli un neaizmirstiet savu balsi vēlēšanās maksāt par NA. Un māja pārtraukt runāt krieviski. Tā saucamā "tyyesibsarg" sacīja - lai morgu , tad - uz morgu.

* - Vienotība daudzveidībā - Eiropas Savienības  oficiālā devīze ( http://europa.eu/about-eu/basic-information/symbols/motto/index_en.htm )

 

** - tiesibsargs

*** skolotajami =  skolotāji

Comments

Gravatar
Adam Bauer 2014-01-23

На похожие нападки на права национальных меньшинств ответ один. Серьёзно заявлять о грубом нарушении прав человека которые имеют место. Опыт показывает что такие гнусные выходки не находят законных оснований в цивилизованном обществе и имеют место только в силу того что достойные люди бездействуют. Приходит пора серьёзных изменений как в социальной так и в культурной жизни общества, как локально так и глобально. Время объединившись утвердить принципы справедливости. Разумная молодёжь Латвии настало твоё время, принимай активное участие в политической жизни страны и вмести мы создадим лучшее будущее.

Post a comment