Rīga dimd — iedzīvotāji runā, domā, dara!

Posted: 2017-11-07
Written by: EU Network
Category: Latvia
Tagged: sabiedrības integrācija rīgas iedzīvotāju forums riga integration

Novembrī notiks rīdzinieku forums “Rīga dimd-iedzīvotāji runā, domā, dara!”

riga-dimd-.jpg

29.11.2017. norisināsies jau astotais Rīgas iedzīvotāju forums “Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”, kuru organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā alianse”.

Šī gada foruma virstēma ir pētījumā “Sabiedrības integrācija Rīgā 2017” atklātās tendences un sabiedriskajā domā identificētās problemātikas saistībā ar rīdzinieku sociālo identitāti, piederības sajūtu, pilsonisko līdzdalību, zināšanām par iespējām līdzdarboties pašvaldībā, un savstarpējo sabiedrības un pašvaldības komunikāciju par aktualitātēm pašvaldībā. Tāpat forumā paredzētas iedvesmojošas rīdzinieku uzrunas par dažādām tēmām, izceļot, to, ka ikviens no mums var dot pilsētai, kurā dzīvojam, ieguldot savu laiku, enerģiju un darbu.

Forumā notiks paneļdiskusija, kurā TNS pētniece ieskicēs galvenās sabiedriskās domas tendences un citi paneļa eksperti reflektēs, vadoties no to praktiskās pieredzes, par to, kā viņi saredz rīdzinieku tiesības un pienākumus attiecībā uz pilsētu, kā vērtē iedzīvotāju pilsonisko līdzdalību, sadarbību un komunikāciju ar pašvaldību. Kā katru gadu, foruma apmeklētājiem būs iespēja interaktīvā veidā brīvi paust savus ieteikumus, kā kopīgiem spēkiem padarīt Rīgu par ideālo pilsētu, kā arī identificēt turpmākos soļus, ko nepieciešams veikt pašvaldībai un iedzīvotājiem, lai sasniegtu rezultātu.

Arī šogad foruma ietvaros Rīgas nevalstiskās organizācijas varēs parakstīt sadarbības memorandu ar Rīgas domi. Pirms tam piesakoties pie Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas vadītāja vietnieces Sanitas Lāces sanita.lace@riga.lv.

Pieteikt savu dalību forumam var šeit. -> https://www.visidati.lv/aptauja/1301548748/

Vairāk informācijas var atrast šeit.->http://nvo.lv/lv/news/publication/novembri-notiks-ridzinieku-forums-riga-dimd-iedziv-8940/

Comments

There are no comments

Post a comment